Hakim-inspektor: Anar Salmanov
AFFA nümayəndəsi: Mübariz Hüseynov
Sarı vərəqələr: Ayxan Süleymanlı, 38 (qeyri-idman hərəkəti); Səbuhi Abdullazadə, 78 (qeyriidman hərəkəti)
Rəsmi şəxsə göstərilən sarı vərəqə: Aleksey Antonyuk (“Sabah”), 66 (hakimin qərarına etiraz)
Qollar: Anatoli Nuriyev, 54; Xəyal Əliyev, 71; Coy Lens Mikels, 82; Amin Seydiyev, 90+3
“Sumqayıt”: 1. Mehdi Cənnətov, 14. Elvin Bədəlov (k), 7. Rövlan Muradov, 17. Murad Xaçayev, 8. Səbuhi Abdullazadə, 20. Ayxan Süleymanlı (19. Roi Kehat, 56), 95. Miloş Miloviç (21. Nihad Əhmədzadə, 74), 12. Giorgi Karaişvili (77. Casurbek Caloliddinov, 22); (23. Ronaldo Vaskez, 74), 11. Momo Yansane (30. Kamran Quliyev, 74), 60. Tresor Mossi, 9. Bobir Abdixolikov.
Ehtiyat oyunçular: 94. Rəşad Əzizli, 36. Xəyal Fərzullayev, 6. Vüqar Mustafayev, 2. Sertan Taşkın, 29. Qabil Əlizadə, 24. Sənan Muradlı, 75. Nadir Orucov.
“Sabah”: 92. Stas Pokatilov, 2. Amin Seydiyev (k), 5. Rəhman Daşdəmirov, 6. Abdulax Xaybulaev (9. Anatoli Nuriyev, 51), 88. Xəyal Əliyev (15. Seymur Məmmədov, 86), 4. Sofian Çakla, 18. Pavol Safranko (20. Coy Lens Mikels, 80), 70. Cesse Sekidika (7. Boyan Letiç, 80), 3. Con İrasabal, 13. İvan Lepiniça, 33. Umarali Raxmonaliyev (11. Kahim Parris, 86).
Ehtiyat oyunçular: 1. Yusif İmanov, 55. Nicat Mehbalıyev, 77. Şakir Seyidov, 32. Elgün Dünyamalıyev, 40. İqor Noqeyra, 12. Vinsent Till, 99. Neqoş Kupusoviç.
Azərbaycan Kubokunda 1/4 final mərhələsinin cavab oyunları keçirilib. "Sumqayıt" FK Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionunda "Sabah"ı qəbul edib. Komandamız 0:4 hesabı ilə məğlub olub. Beləliklə "Sumqayıt" FK Azərbaycan Kubokunda mübarizəni dayandırıb.
Vaqif Cavadov ("Sumqayıt" FK-nın baş məşqçisi): "İki fərqli hissə izlədik. Çox yaxşı rəqibə qarşı mübarizə apardıq. Hesab öz sözünü dedi. Artıq nəsə demək bir az çətindir".